Zabudowy z szkła potrzebują wytrzymałych okuć...

Oszklenie budowlanych obiektów zewnętrzne jest częstą drogą zdobienia zabudowy obniżając pierwsze koszty inwestycji, jednakże poprawnie oszklić budynek wymagamy użycja wysokiej jakości elementów do montażu takich jak okucia do szkła oferowanych przez GLASSINI Sp. J..
Wysokiej klasy elementy z stali, wykorzystanej do produkcji okucia do szkła hartowanego posiadającej certyfikaty i odpowiednie atesty zrealizowane przez niezależne obiekty badań dla niniejszego rodzaju projektów rozstrząsają wszelkie nieścisłości mówiące o sprawności tego typu łączeń.
Dzięki zastosowaniu konsekwentnych odcinków produkcyjnych nasze okucia do szkła umożliwiają użytkowanie oraz zadbanie łączeń konstrukcji betonowych z szkłem hartowanym przez ponad wiek, stosując proste przypisy utrzymania czystości wskazane w warunkach gwarancji.
Balustrada z szkła w porównaniu do balustrady stalowej umożliwia nam dodatkowo opcję łatwego czyszczenia elementów konstrukcji, dzięki czemu prościej jest utrzymywać elementy w odpowiedniej czystości, a punkty okucia do szkła wystarczy przemyć specjalnym płynem do konserwacji z wykorzystaniem ściereczkę z miękkimi włókienkami.
Wybór elementów wykończenia jest łatwy, tak więc wybieramy okucia do szkła hartowanego wyprodukowane w glassin.